Asya Makine Otomotiv, oto yedekparça ve aksesuarları ithalat ve ihracatı ve otomotiv aydınlatma sektöründeki üretici kimliği ile (AYFAR A.Ş.- FAR / MARS A.Ş. - STOP LAMBALARI ) 1997 senesinde kurulmuş ve aynı yıl Alman Siemens grubuna bağlı Osram A.G. firmasının Oto Lambaları Türkiye ana bayiliğini alarak yoluna devam etmiştir.Aynı zamanda firmamızın oto ampulleri üretitimi konusunda oldukça büyük tecrübeside bulunmaktadır.(1986 senesinde Işın oto ampulleri kurucu ortakları).

Firmamızın merkez ofisi ve show-room'u, Türkiye ve İstanbul piyasasında ve hatta Balkan ve çevre ülker arasında halen önemli bir yere sahip,Sirkeci Eminönü'nde bulunmaktadır

Asya Makine Otomotiv ,Osram'ın dünya genelinde ki bayileri arasında, sadece oto ampulleri teşhiri ve satışını yapan bir show-room'a sahip tek bayisidir.

Firmamız, müşterilerine sunduğu hizmet anlayışındaki kurumsal yapısını, ürün konusundaki uzmanlığını ve satış konusundaki tecrübesini harmanlayarak ve yine aydınlatma sektöründe 100 yıldır kalitesini dünyaya benimsetmiş olan Osram'ıda yanına alarak Türkiye iç piyasasında Otomotiv yedek parça toptancı pazarına ve Üretici firmalara (OEM) Osram ürünlerinin satışını yapmaktadır.

© 2009 ASYA MAKİNA OTOMOTİV
Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Videolar  |  Haberler  |  İletişim